english
PL

Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.

5

Product was successfully added to your comparison list.

Ekskluzywne albumy fotograficzne w 6 liniach

Ekskluzywne albumy fotograficzne w wersji klasycznej i nowoczesnej. Z luksusowej skóry, ekoskóry, z eleganckimi przeszyciami, w różnej kolorystyce, z grawerem prostym, złożonym i z efektem 3d. Niesamowicie oryginalne albumy dla każdego, z uwzględnieniem potrzeb każdej grupy klientów.

 LINIA CLASSIC - prostota i klasyczna elegancja 

Albumy tradycyjne charakteryzują się okładką wykonaną z jednego płatu skóry, ekoskóry lub płótna. Albumy mogą mieć 3 różne okładki:

    • subtelna okładka z prostym grawerem (delikatny grawer, zajmujący mało miejsca, umiejscowiony w centralnym punkcie),
    • barwna okładka z pamiątkowym zdjęciem i tłoczonym napisem (okładka zdradza zawartość, zaprasza do wspomnień i przykuwa uwagę),
    • przestrzenna okładka z efektem 3D (wypukłe inicjały, zajmujące dużą część okładki są bardzo efektowne, zwracają uwagę i sprawiają, że album zyskuje oryginalny design).

Przejdź do oferty: ALBUMY DO ZDJĘĆ LINIA CLASSIC»

Albumy do zdjęć linia Classic

 LINIA ELEGANCE - prawdziwa elegancja 

Albumy na zdjęcia z tej linii to prawdziwa elegancja, subtelność i ekskluzywność – wyrażona zarówno w użytych materiałach, jak i w wykonaniu. Elegancja albumów fotograficznych została wyrażona w prostej formie, delikatnie zdobionej grawerem, z piękną, stylową kolorystyką. Okładki albumów na zdjęcia zostały wykonane z dwóch części skóry i ekoskóry w jednym kolorze – połączonych na froncie ozdobnym przeszyciem z nicią w kilku dostępnych kolorach oraz kapitałką w kolorze nici przeszycia. Dostępne są następujące kolory nici: krem, róż, czerwień, turkus i zieleń. Wykonujemy w zależności od potrzeb grawer złożony lub prosty.

Sprawdź ofertę ALBUMY DO ZDJĘĆ LINIA ELEGANCE»

Albumy na zdjęcia linia Elegance

LINIA LUXURY - stylowy duet

Efektowne albumy na zdjęcia z dwukolorową okładką, wykonaną ze skóry i ekoskóry. Na froncie materiały połączone są ozdobnym przeszyciem – możesz wybrać odpowiadający ci kolor nici spośród dostępnych: krem, róż, czerwień, turkus i zieleń. Każdy element jest do siebie idealnie dopasowany, kapituły dobrane są do kolorystyki nici przeszycia. Dzięki temu albumy fotograficzne tworzą spójną, elegancką całość.

Zobacz ALBUMY DO ZDJĘĆ Z LINII LUXURY»

Albumy na zdjęcia linia Luxury

LINIA PRESTIGE - wyższy poziom elegancji 

Albumy fotograficzne z tej linii to jedne z najbardziej eleganckich produktów naszej firmy. Niecodziennej elegancji dodają drobne, ale jakże wyraziste elementy. Front ze skóry i ekoskóry przeszyty ozdobną nicią w kolorze, przykuwającym spojrzenie. Do tego ozdobna podklejka pod wklejkami (rozbiegówkami) oraz kapitałka w tym samym kolorze co przeszycia. I takim sposobem uzyskujemy zamkniętą, bardzo stylową linię.

Przejdź do oferty: ALBUMY DO ZDJĘĆ LINIA PRESTIGE»

Albumy na zdjęcia linia Prestige

LINIA FUTURE - wyraz nowoczesności 

Najbardziej nowoczesna linia albumów na zdjęcia. Futurystyczny design – prostota, modny minimalizm i abstrakcyjne formy. Na froncie okładki wyróżniająca się wstawka skóry lub ekoskóry w innym, wybranym kolorze. Wstawka o ciekawym kształcie np. w jaskrawym kolorze skontrastowana z czernią okładki. Linia future to również ozdobna podklejka pod wyklejkami (rozbiegówkami) oraz kapitałka w tym samym kolorze co wstawka. Wszystko spójne, atrakcyjne wizualnie, nowoczesne i eleganckie.

Albumy na zdjęcia z linii Future to propozycja dla osób nowoczesnych, idących z duchem czasu, ceniących futurystyczny design – efektowny w swej prostocie.

Zobacz ALBUMY FOTOGRAFICZNE Z LINII FUTURE»

Albumy do zdjęć linia Future

LINIA DUO - klasyka w wersji dla wymagających 

Niby takie same albumy, a jednak mają zasadniczą różnicę – ich grzbiety są w różnych kolorach, do tego okładka wzbogacona jest o spersonalizowany grawer. Możesz wybrać grzbiet albumu w swoim ulubionym kolorze, wygrawerować dowolny napis (imię dziecka, datę ślubu, ważnego wydarzenia – wszystko, co ma dla Ciebie wartość sentymentalną).

Albumy fotograficzne z serii DUO charakteryzują się okładką dzieloną – front, grzbiet i plecy wykonane są z oddzielnych płatów poszycia. Takie rozwiązanie stosujemy w przypadku, gdy klient życzy sobie grzbiet w innym kolorze. 

Przejdź do ALBUMÓW FOTOGRAFICZNYCH Z LINII DUO»

Albumy na zdjęcia linia Duo