english
PL

Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.

5

Product was successfully added to your comparison list.

Najwyższa jakość albumów fotograficznych

Nasze albumy fotograficzne to najwyższa jakość, za którą cenią nas klienci w całej Europie. Ręczna precyzja, ekskluzywna skóra, dopracowanie najdrobniejszych szczegółów, trwałość przez wiele lat i ekskluzywny design – to najważniejsze zalety naszych albumów.

Ekskluzywna skóra i ręczna precyzja

Albumy na zdjęcia wykonujemy ręcznie, z najwyższą starannością, przy wykorzystaniu najlepszych materiałów:

  • luksusowej skóry,
  • wyselekcjonowanych, najlepszych na świecie klejów i mieszanek,
  • bezkwasowych papierów do bloków, których sztywność i sposób łączenia pozwala na otwieranie kart „na płasko”.


Dzięki temu nasze albumy fotograficzne zachwycają nawet najwybredniejszych odbiorców
– są miłe w dotyku, mają w sobie mnóstwo elegancji, subtelności i nowoczesnego wyrazu.

Najlepsza w Europie firma produkująca albumy

Wypracowaliśmy wysoką pozycję na rynku, mamy wielu zaufanych klientów, uchodzimy za najlepszą w Polsce i Unii Europejskiej firmę produkującą albumy fotograficzne. Jesteśmy pewni naszej jakości, dlatego udzielamy aż 10-letniej gwarancji na każdy album tradycyjny i 5-letniej na fotoalbumy i fotoksiążki.

Nie są dla nas konkurencją firmy zajmujące się sprzedażą tanich, wątpliwej jakości albumów sprowadzanych z krajów azjatyckich. Ani też rodzime, produkujące ekonomiczne albumy o przeciętnej trwałości. Nasze albumy fotograficzne to produkt ekskluzywny, dopracowany w każdym szczególe o doskonałej trwałości. Nasze precyzyjne ręczne wykonanie nie może się równać z tzw. masówką, nastawioną na ilość, a niekoniecznie jakość.

Albumy na zdjęcia ze skóry

To nas wyróżnia od innych firm produkujących albumy na zdjęcia:

  • Nie korzystamy z gotowych sprowadzanych z Chin bloków albumów czy przekładek do fotoalbumów. W odróżnieniu od znacznej większości firm na rynku, u nas każdy blok albumu tradycyjnego, każda rozkładówka fotoalbumu jest od początku do końca produkowana przez nas.
  • Starannie wykonujemy albumy na sztywnych kartach i rozkładówkach naświetlanych na najwyższej jakości najnowszym minilabie Noritsu HD.
  • 100 procent wykonanie ręczne.

Luksusowe albumy dla wymagających klientów

Śledzimy od lat rynek, dlatego wiemy, że wyrafinowani odbiorcy mają problem ze znalezieniem naprawdę eleganckich albumów na zdjęcia, z wysokiej jakości materiałów. Napotykają na kiepskie wykończenia, okładki pokryte najtańszymi ekoskórami lub wręcz najbardziej lichym skayem.

Stworzyliśmy ofertę dla wymagających klientów, którzy album traktują jako skarbnicę wspomnień – i w myśl takiej zasady ma być elegancki, trwały i wyjątkowy (bo przechowuje wyjątkowe chwile). Dla nas album fotograficzny ma właśnie takie znaczenie – dlatego wykonujemy go ręcznie, od początku do końca, od skóry, tektury, papieru, tworzywa, do gotowego wyrobu. Tylko tak „dopieszczony” może spełnić w stu procentach swoje zadanie.

Ekskluzywne albumy fotograficzne ze skóry

Personalizacja nawet pojedynczych sztuk

Zarówno bloki, jak i okładki dowolnie modyfikujemy, personalizujemy – nawet pojedyncze sztuki – dopasowując albumy do preferencji, upodobań klientów.

Na życzenie klienta możemy wykonać album tradycyjny o dowolnej liczbie kart (do 100kart/ 200 stron ) z dokładnością  do jednej karty. Możemy modyfikować wymiary, umieszczać okienka z dowolnym zdjęciem, dostosowywać rodzaje przekładek, stosować zaokrąglenia (lub nie) kart i okładek.

Ekskluzywne albumy na zdjęcia

Jeśli nie znajdziesz wymarzonego albumu na zdjęcia, skontaktuj się z nami – wykonamy dla Ciebie taki, jaki sobie wymarzyłeś.