english
PL

Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.

5

Product was successfully added to your comparison list.

W poszukiwaniu idealnych albumów na zdjęcia

 

Jako fotografowie ślubni od dawna szukaliśmy idealnych albumów na zdjęcia. Niestety bezskutecznie. Zawsze napotykaliśmy na ten sam problem – niska jakość, problem z detalami, kiepskim wykończeniem, okładkami pokrytymi najtańszymi ekoskórami lub najbardziej tandetnym skayem. Albumy ślubne dalekie były od ideału.

Skoro nie znaleźliśmy doskonałych fotoalbumów ślubnych, postanowiliśmy takie stworzyć. Mieliśmy już spore doświadczenie w prowadzeniu firmy produkcyjnej, zdolności manualne, wieloletnie doświadczenie - nic nie stało na przeszkodzie, by rozpocząć produkcję ekskluzywnych albumów fotograficznych.

 

Albumy ręcznie robione

Produkujemy albumy do wklejania zdjęć od A do Z - od skóry, tektury, papieru, tworzywa do gotowego wyrobu. Nasze albumy ręcznie robione nie są konkurencją dla tanich, wątpliwej jakości produktów z krajów azjatyckich czy rodzimej produkcji ekonomicznych, ale przeciętnej trwałości wyrobów. Nasze albumy to produkt ekskluzywny, o doskonałej trwałości, unikatowy, dopracowany w najdrobniejszych szczegółach.

Nie korzystamy z gotowych sprowadzanych z Chin bloków albumów czy przekładek do fotoalbumów. W odróżnieniu od znacznej większości firm na rynku, u nas każdy blok albumu tradycyjnego, każda rozkładówka fotoalbumu jest od początku do końca produkowana przez nas.

Starannie wykonujemy albumy tradycyjne do wklejania zdjęć, fotoalbumy na sztywnych kartach i rozkładówkach naświetlanych na najwyższej jakości najnowszym minilabie Noritsu HD oraz albumy passe-partout.

Dzięki temu nasze tradycyjne albumy objęte są 10-letnią gwarancją, a fotoalbumy i fotoksiążki 5-letnią gwarancją.

Wyróżnia je:

  • produkcja ręczna - zarówno bloki, jak i okładki produkujemy od „zera", możemy praktycznie bez ograniczeń je modyfikować, personalizować, nawet pojedyncze sztuki,
  • użycie najlepszych surowców, droższe technologie (np. okładki składające się z pięciu, a nie jak u konkurencji z jednej czy dwu warstw),
  • stosowanie najlepszych na rynku klejów i ich mieszanek, wymagających długich, często 36-godzinnych czasów wiązania niektóych elementów.

Uchodzimy za najlepszą w Polsce i Unii Europejskiej firmę produkującą albumy fotograficzne.

 

Ekskluzywne albumy na zamówienie

Wszystkie albumy tradycyjne, fotoalbumy, fotoksiążki produkujemy na zamówienie. Taki proces wymaga czasu, ale zapewnia doskonały efekt.

Na życzenie klienta możemy wykonać album tradycyjny o dowolnej ilości kart (do 100kart/200 stron ) z dokładnością do jednej karty. Możliwa jest również modyfikacja wymiarów, umiejscowienia okienek ze zdjęciami, rodzajów przekładek, zaokrąglania (lub nie) kart i okładek.

 

Atrakcyjna oferta dla fotografów, dystrybutorów albumów

Dla klientów z grupy PRO (fotografowie zawodowi oraz dystrybutorzy albumów i innych produktów introligatorskich, a także firm zamawiających większe ilości produktó;w) oprócz korzystnych warunkó;w handlowych proponujemy możliwość składania projektów (rozkładówek fotoalbumów, stron albumów tradycyjnych i fotoksiążek) przy pomocy kreatora firmy Zalamo, której jesteśmy partnerem.